Program Kariera
Poznań Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 kwietnia 2023. Zobacz aktualne

Staż | DZIAŁ BI DEVELOPMENT | ŻABKA

Program Kariera Poznań
4000zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa B2B, umowa o dzieło, umowa zlecenie

IDEALNY KANDYDAT:

  • Studenci kierunków Ekonometria/Ekonomia/Informatyka/Matematyka.
  • Zainteresowania nowoczesnymi rozwiązaniami z obszaru analizy danych i narzędziami „Business Inteligence”.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel (Power Query).
  • Znajomość SQL lub Python.
  • Mile widziana znajomość programu Power BI / Tableau / Qlik.
  • Silna motywacja do realizowania różnorodnych zadań, poszerzania swojej wiedzy i zdobycia doświadczenia.
  • Otwartość na publiczne wystąpienia.
  • Umiejętności analitycznych.
  • Dobra organizacja pracy, dokładność oraz komunikatywność.

CEL STAŻU:

Jedną z kluczowych umiejętności wymaganych obecnie na rynku pracy jest umiejętna obróbka dużej ilości danych i wyciąganie wniosków/rekomendacji na podstawie danych. Staż w Departamencie Analityki i Data Science pozwala zrozumieć jak za pomocą warsztatu analitycznego można przekształcać surowe informacje z hurtowni danych na wartościowy Insight dla biznesu. Celem stażu jest praca nad rozwiązaniami analitycznymi oraz pogłębienie wiedzy o nowoczesnych narzędziach grupy Business Intelligence.

ZADANIA STAŻYSTY:

  • Utrzymanie ciągłości działania środowiska analitycznego (BI Governance).
  • Wsparcie w przygotowaniu analiz i raportów z wykorzystaniem narzędzi Power BI.
  • Aktywne uczestnictwo w testowaniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań „Business Inteligence”.
  • Udział w raportowaniu w oparciu o dane z hurtowni danych (Snowflake).
  • Współpraca z innymi departamentami firmy w zakresie dostarczania informacji zarządczej.
  • Wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach.

CZAS

6 miesięcy

WIĘCEJ

programkariera.pl

DATA STAŻU

od 1 czerwca 2023 r.