Program Kariera
Grudziądz Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 kwietnia 2023. Zobacz aktualne

Staż | BIURO INWESTYCJI OBSZAR ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO PROJEKTÓW OZE | RESPECT ENERGY

Program Kariera Grudziądz
4500zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa B2B, umowa o dzieło, umowa zlecenie

IDEALNY KANDYDAT:

  • Wykształcenie z zakresu projektowania i zagospodarowania przestrzennego
  • Znajomość programów projektowych (AutoCAD)
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do ciągłego uzupełniania wiedzy
  • Dokładność i systematyczność
  • Komunikatywność
  • Zaangażowanie w pracy zespołowej

CEL STAŻU:

Celem stażu jest możliwość utrwalenia wiedzy i zdobycie umiejętności zarówno zawodowych jak i społecznych. W trakcie stażu zapoznasz się z obowiązkami na określonym stanowisku, nawiążesz relacje służbowe z przełożonymi, współpracownikami jak również klientami. Staż jest okazją do skonfrontowania swoich wyobrażeń o konkretnej profesji z rzeczywistością. Dzięki temu będziesz mógł zdecydować, jak zamierzasz kierować swoją karierą zawodową w przyszłości.

Starannie realizowanie swoich obowiązków, wykazywanie inicjatywy oraz otwartości na nowe doświadczenia mogą sprawić, że umowa o staż zamieni się w umowę o pracę.

ZADANIA STAŻYSTY:

  • Koordynowanie procedur administracyjnych
  • Współpraca z organami administracji publicznej
  • Kontrola trwających procedur planistycznych
  • Weryfikacja gruntów pod kątem możliwości realizacji projektów
  • Prace bieżące i współpraca z innymi działami firmy
  • Projekty PZT instalacji energetycznych

CZAS

3-9 miesięcy

WIĘCEJ

programkariera.pl