FG Energy
Kielce Energetyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 kwietnia 2021. Zobacz aktualne

Statystyk baz danych

FG Energy Kielce
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

* Praca na danych i liczbach oraz wyciąganie z nich prawidłowych wniosków

* Tworzenie tabel, zestawień, wykresów w programie Excel

* Koordynowanie procesów związanych z zapewnieniem funkcjonowania Call Center

* Cykliczne raportowanie wyników do przełożonego

* Monitorowanie efektywności prowadzonych działań i wyników pracowników

* Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

Nasze wymagania:

* Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel (min. poziom średni)

* Praca na danych i liczbach, wyciągając z nich prawidłowe wnioski i posiadasz doświadczenie w tym zakresie

* Dyspozycyjność ( system pracy dwuzmianowy, w tym weekendy )

* Zdolności organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu

* Umiejętności organizacji pracy własnej oraz wyznaczania priorytetów

To oferujemy:

* Możliwość szybkiego awansu w strukturach firmy

* Niezbędne narzędzia do pracy oraz nowoczesne biuro zlokalizowane w centrum Kielc

* Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

* Profesjonalne szkolenie oraz wdrożenie do pracy