KPMG
Zdalnie Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 maja 2023. Zobacz aktualne

Starszy Specjalista - Zespół​ Learning & Development

KPMG Zdalnie
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Baner KPMG
Zespół KPMG
Ikona ZdalnieZdalnie

KPMG jest globalną organizacją niezależnych firm świadczących usługi profesjonalne z zakresu audytu, doradztwa podatkowego i doradztwa gospodarczego. KPMG działa w 144 krajach i zatrudnia ponad 236 000 pracowników w firmach członkowskich na całym świecie.

Aktualnie do naszego zespołu Learning & Development​ poszukujemy kandydatów na stanowisko Starszego Specjalisty.

Zakres obowiązków:

  • Merytoryczna opieka nad procesem oceny rocznej pracowników
  • Rozwój wewnętrznych programów mentoringu i coachingu
  • Nadzór nad badaniami satysfakcji i zaangażowania pracowników
  • Koordynowanie programów rozwojowych i szkoleniowych
  • Zrozumienie potrzeb rozwojowych organizacji i tworzenie rozwiązań odpowiadających na potrzeby
  • Przygotowywanie warsztatów rozwojowych i możliwość rozwoju w roli trenera
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami

Oczekujemy:

  • Min. 5 lat doświadczenia w obszarze szkoleń i rozwoju
  • Doświadczenia w obszarze tworzenia i koordynowania programów rozwojowych
  • Wykształcenia wyższego na kierunkach: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, nauki społeczne, itp. (mile widziane)
  • Doświadczenia w pracy w dużej organizacji
  • Samodzielności oraz proaktywnego podejścia
  • Umiejętności analizowania danych i krytycznego myślenia
  • Dobrej organizacji pracy własnej oraz dużej dbałości o szczegóły
  • Wysokich zdolności interpersonalnych
  • Zaawansowanej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwość pracy zdalnej
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Finansowanie kursów przygotowawczych i egzaminów, a także studiów podyplomowych i kursów językowych
  • Szeroki wybór szkoleń w ramach platformy Degreed
  • Szkolenia LinkedIn Learning oraz certyfikowane szkolenia Microsoft
  • Buddy Program – komfortowy start
  • Program rekomendacji – bonus za polecenie pracownika
  • Program mentoringowy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Program kafeteryjny, w którym pracownicy sami wybierają interesujące ich benefity

Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce