KPMG
Kraków Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 czerwca 2022. Zobacz aktualne

Starszy Konsultant - Zespół Infrastruktury i Energii ​

KPMG Kraków
Nie podano
Praca
Umowa o pracę
Baner KPMG
Zespół KPMG
Ikona KrakówKraków
Ikona rodzaj umowyumowa o pracę

Zespół Infrastruktury i Energii specjalizuje się w doradztwie strategicznym w zakresie przemysłu i sektora energii, tj. zarówno po stronie dostawców energii jak i jej odbiorców. Pracownicy działu zajmują się między innymi projektowaniem oraz wdrażaniem programów poprawy efektywności energetycznej, procesów biznesowych i redukcji kosztów przedsiębiorstw o wysokim zużyciu energii i ciepła. Zespół realizuje projekty z zakresu Green Deal i Sprawiedliwej Transformacji.

Zakres obowiązków

  • udział w realizacji projektów dotyczących podniesienia efektywności energetycznej, dekarbonizacji, transformacji energetycznej,
  • pozyskiwanie danych dotyczących sektora energii i wiedzy z praktyk zagranicznych odnośnie podejścia do zagadnień związanych energetyką, opracowywanie propozycji rozwiązań dla potrzeb lokalnych,
  • przygotowywanie analiz i prezentacji,
  • przeprowadzanie analiz rynku i raportów sektorowych,
  • prowadzenie rozmów handlowych z klientami,
  • prowadzenie projektów w zakresie regulacji sektora energetyki i przedsiębiorstw energochłonnych.

Oczekujemy

  • minimum dwóch lat doświadczenia w zakresie doradztwa, preferowany zakres: infrastruktura, energetyka, ESG, regulacje energetyczne,
  • wykształcenia wyższego: Energetyka, Hydrotechnika, Inżynieria Środowiska, Inżynieria Lądowa, Inżynieria Produkcji, itp.,
  • zainteresowania tematyką regulacji i trendów w sektorach: energetycznym, redukcji śladu węglowego / dekarbonizacji, efektywności energetycznej, rynku energii oraz projektów inwestycyjnych,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • doświadczenia w zakresie samodzielnej realizacji niezłożonych projektów, przygotowywania merytorycznych zakresów ofert i podstawowej znajomości procesów przetargowych,
  • doświadczenia w prowadzeniu prezentacji i szkoleń,
  • biegłej znajomości pakietu MS Office,
  • umiejętności pracy w zespole jak i samodzielnego zarządzania określonymi produktami doradczymi,
  • wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych,
  • umiejętności analizy i syntezy informacji,
  • zdolności formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy.

Oferujemy

  • interesującą pracę w interdyscyplinarnym i międzynarodowym środowisku,
  • udział w ciekawych projektach we współpracy z profesjonalistami,
  • jasną i zaplanowaną ścieżkę kariery,
  • możliwość samorealizacji oraz rozwoju osobistego,
  • szeroki wybór szkoleń zintegrowanych w ramach platformy Degreed, m.in. szkolenia LinkedIn Learning
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjny pakiet szkoleniowy i socjalny,
  • możliwość udziału w programie rekomendacji pracowników i uzyskania atrakcyjnego bonusu.

Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce