MF Reaxum
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 listopada 2019. Zobacz aktualne

Stacjonarny staż dla osób z orzeczeniem

MF Reaxum Warszawa
1550zł +
Staż
Umowa o pracę

Jeśli szukasz miejsca, w którym każda osoba spotkana przy porannej kawie ma w sobie ,,to coś”, dołącz do zespołu DHL Express we współpracy z Międzynarodową fundacją Reaxum jako:

STACJONARNY STAŻ W FIRMIE DHL

Dział: Agencja celna

Miejsce pracy: Warszawa, Katowice, Poznań

Zadania, które na Ciebie czekają to:

·       przygotowywanie dokumentów umożliwiających odprawę celną

·       telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientem

·       kontakt z Urzędem Celnym

·       monitorowanie statusu przesyłek

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

·       ukończyłeś studia w ciągu ostatnich 5-ciu lat, lub jesteś na ostatnim roku studiów

·       mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

·       posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane)

·       interesujesz się obowiązującymi przepisami celnymi albo chcesz rozpocząć naukę – oferujemy dedykowane szkolenie

·       jesteś komunikatywny/a i lubisz pracować w zespole

·       znasz pakiet MS Office

·       znasz język angielski na poziomie B1

Mamy dla Ciebie:

·       przyjazny i zgrany zespół

·       wsparcie przełożonego i opiekuna stażowego

·       cykl pięciu 2-dniowych szkoleń, na których rozwiniesz swoje umiejętności

·       zakwaterowanie, wyżywienie i zwrot kosztów dojazdu na szkolenia

·       konsultacje z coach’em kariery

Wyślij swoje CV na adres: kamila.zarkowska@reaxum.eu lub zadzwoń na numer: 724 442 860