Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 lutego 2022. Zobacz aktualne

Sprzedawca Szkoleń - praca biurowa

KREATOR Wrocław
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Sprzedawca Szkoleń - Doradca Klienta - praca biurowa w firmie szkoleniowo-doradczej KREATOR Sp. z o.o.

Firma KREATOR specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń oraz w doradztwie biznesowym. Od 1998 roku wspieramy naszych klientów w zakresie efektywnego zarządzania procesami i zasobami. Doskonalimy kompetencje pracowników poprzez dostarczanie wiedzy i pomagamy naszym partnerom wdrażać ich strategie biznesowe.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów przez telefon (praca z wewnętrzną bazą danych, CRM) - nie jest to Call Center!
  • praca ze stałymi klientami
  • aktywna sprzedaż usług szkoleniowych przez telefon
  • organizacja projektów szkoleniowo-doradczych dla firm
  • stała współpraca oraz dbanie o dobre relacje z naszymi trenerami biznesowymi (głównie kontakt telefoniczny),
  • przygotowywanie ofert handlowych

To praca dla Ciebie, jeśli:

  • jesteś otwarta/y i energiczna/y, z łatwością nawiązujesz nowe kontakty,
  • samodzielna/y i proaktywna/y,
  • wyróżniasz się doskonałymi zdolnościami organizacji pracy własnej,
  • świetnie posługujesz się językiem polskim w mowie i w piśmie,
  • nie boisz się podejmowania decyzji,
  • z Word, Excel, Outlook jesteś za pan brat!

Fantastycznie, jeśli:

  • masz doświadczenie w obsłudze klienta, a kontakty telefoniczne nie spędzają Ci snu z powiek,
  • jesteś szczerze zainteresowany branżą szkoleniową oraz tematyką samorozwoju,
  • posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów.

Co oferujemy?

  • stałe wynagrodzenie + atrakcyjny system prowizyjny,
  • poszerzenie wiedzy i zdobycie nowych umiejętności w zakresie technik sprzedaży oraz obsługi klienta,
  • pełne wdrożenie do pracy oraz wsparcie przy pierwszych krokach,
  • pracę w małym i zgranym zespole,
  • miłą atmosferę i dobre warunki zatrudnienia,
  • przestronne biuro,
  • możliwość udziału w ciekawych projektach szkoleniowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres info@kreator-szkolenia.pl.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KREATOR Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.”