Carolina Logistics
Bydgoszcz Transport / Spedycja / Logistyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 lutego 2023. Zobacz aktualne

Spedytor międzynarodowy USA

Rekrutacja zdalna
Carolina Logistics Bydgoszcz
6400 - 6500zł
Praca
Umowa B2B

Carolina Logistics Eu sp. z o.o.- to wielokulturowy zespół młodych i energicznych profesjonalistów, oddanych i pełnych entuzjazmu. Inwestujemy w rozwój personalny i zawodowy każdego członka zespołu. Dajemy możliwość nauki zawodu i rozwijania kariery w logistyce, nawet bez doświadczenia zawodowego. Dla naszej firmy każdy pracownik jest największą wartością. Dlatego właśnie nasi pracownicy są dumni z pracy w Carolina Logistics i praca sprawia, że ​​są szczęśliwi i spełnieni.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór nad procesem wysyłki ładunków;
  • Koordynowanie kierowców ciężarówek podczas podróży;
  • Prowadzenie komunikacji z klientami na bieżąco;
  • Rozwiązywanie problemów pojawiających się w trakcie podróży.

  • Nie masz doświadczenia, ale chcesz je zdobyć;
  • Posługujesz się biegle językiem angielskim na poziomie min. B2;
  • Wielozadaniowość nie stanowi dla ciebie problemu;
  • Jesteś stanowczy oraz pragniesz rozwoju.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stałe plus prowizja);
  • Godziny pracy według rynku amerykańskiego – 14:00-00:00 – 1 h przerwy;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o świadczenie usług;
  • Realna możliwość rozwoju zawodowego (do stanowiska “Team leader”);
  • Szkolenia w obszarze procesów spedycyjnych oraz transportu;
  • Doskonalenie języka angielskiego w godzinach pracy z najlepiej wykwalifikowanymi Coachami;
  • System wdrożenia pod skrzydłami osób z dużym doświadczeniem zawodowym;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Świąteczne paczki;
  • Pizza days;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy i smaczną kawę na co dzień :)