Spedytor

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 stycznia 2021. Sprawdź aktualne oferty.
Praca
nie podano
Warszawa

AUTO1 Group jest europejskim liderem online'owych giełd samochodów używanych. Grupa obecna jest w ponad 30 krajach i wciąż wchodzi na kolejne rynki. Nasi klienci mają dostęp do ponad 30 000 sprawdzonych samochodów używanych. Warszawskie biuro koordynuje wszystkie działania grupy w Polsce, Czechach, Słowacji oraz w krajach bałtyckich i na Bałkanach. Tylko w 2019 roku AUTO1 Group sprzedała ponad 619 000 samochodów używanych (z przychodem 3,5 miliarda euro), a od 2012 roku sprzedaliśmy ich już ponad 2 000 000! W całej grupie zatrudniamy obecnie ponad 4 200 osób.

Spedytor, którego szukamy to kluczowa osoba, jeżeli chodzi o rozwój naszych usług transportowych na skalę międzynarodową.

Jeżeli posiadasz doświadczenie w spedycji krajowej i międzynarodowej oraz uważasz, że możesz pomóc nam w prężnym rozwoju  - wyślij aplikację i dołącz do naszego zespołu!

Jakie będą Twoje zadania?

  • Budowanie bazy przewoźników
  • Analizowanie potrzeb rynku i poszukiwanie rozwiązań mających na celu ich zaspokajanie
  • Monitorowanie stanu realizacji zleceń, kontrola dokumentacji oraz terminowości realizacji usług
  • Kreatywne rozwiązywanie napotkanych problemów
  • Negocjowanie cen usług
  • Planowanie i kontrola transportu międzynarodowego
  • Współpraca z podwykonawcami, przedstawicielami obsługi klienta oraz współpracownikami
  • Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi partnerami biznesowymi
  • Co możesz nam zaoferować?

  • Wykształcenie wyższe (kierunek: Logistyka, Ekonomia, Zarządzanie lub pokrewne)
  • Minimum rok doświadczenia w obszarze związanym z transportem samochodem
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole, sumienność i skrupulatność
  • Co my możemy zaoferować Tobie?

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej
  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej)
  • Otwartość na wdrażanie nowych pomysłów usprawniających działanie firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę
  • Jeśli jesteś zmotywowany i lubisz wyzwania -  czekamy na Ciebie!