CCIG Group Sp. z o.o.
Tuchów Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 grudnia 2022. Zobacz aktualne

Specjalisty ds. obsługi Klienta

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Tuchów
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencji zatrudnienia o nr. 27584, dla swojego Klienta CCIG Group, który swoją pozycję na rynku buduje już od 20 lat - poszukujemy ludzi na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Twój zakres obowiązków:

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • udzielanie informacji w obszarze powierzonych kompetencji
  • rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klientów
  • telefoniczna obsługa klienta w zakresie rozmów przychodzących
  • poznanie i obsługa wewnętrznych systemów

Poszukujemy osób:

  • komunikatywnych, lubiących kontakt z Klientem
  • zaangażowanych, kreatywnych i otwartych
  • z dużą energią do działania
  • potrafiących sprawnie działać na komputerze.

W zamian przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • stałe wynagrodzenie - 19,70 zł brutto za każdą godzinę pracy
  • elastyczny grafik, dzięki czemu możesz połączyć pracę z dodatkowymi zajęciami
  • możliwość pracy zdalnej
  • wypłatę 2x w miesiącu
  • pracę w młodym i zgranym zespole

Nie musisz mieć doświadczenia, żeby zacząć z nami swoją przygodę! Kompleksowe pakiety wstępne przygotuje Cię do pracy. Dla nas liczy się Twój zapał do pracy i pozytywna energia.

Zainteresowany/a? Aplikuj, to tylko kilka sekund :)