Keter Poland Sp. z o.o.
Słupsk Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 stycznia 2023. Zobacz aktualne

Specjalista/Specjalistka ds. wsparcia sprzedaży

Keter Poland Sp. z o.o. Słupsk
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Firma KETER istnieje na rynku od ponad 70 lat i jest częścią Grupy KETER zatrudniającej ponad 5000 pracowników. Portfolio produktów firmy zawiera w sobie szeroką gamę artykułów gospodarstwa domowego oraz wyposażenia wnętrz wytwarzanych z tworzyw sztucznych.

Zakład produkcyjny w Słupsku jest jednym z 20 zakładów Keter zlokalizowanych w różnych krajach świata, tworzących produkty, które są znane ze swojej wysokiej jakości zarówno w Polsce jak i na świecie.

Oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Naszym wypracowanym przez lata atutem jest przyjazna atmosfera w pracy i zgrany zespół. Mocną stroną KETER jest także doskonała lokalizacja.

Obowiązki na stanowisku specjalisty ds. wsparcia sprzedaży:

  • Tworzenie raportów i ofert sprzedażowych
  • Przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami składanymi przez klientów
  • Zapewnienie odpowiedniego przepływu informacji wewnątrz organizacji (z działami obsługi klienta, marketingu, finansów, planowania itp.)
  • Bieżąca komunikacja z klientem z rynku Bałkanów i krajów Bałtyckich

Wymagania na stanowisku specjalisty ds. wsparcia sprzedaży:

  • Proaktywność
  • Elastyczność i chęć rozwoju
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Znajomość innych języków obcych w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość obsługi programów z pakietu Microsoft Office (Excel, Word)
  • (mile widziane)

Co oferujemy:

  • To, co wyróżnia nas na tle konkurencji to adekwatne do posiadanych kompetencji wynagrodzenia oraz atrakcyjny system nagród.
  • Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, a także pakiety medyczne oraz bogate zaplecze socjalne. Proponujemy pracownikom poza bonami na święta - do wypoczynku oraz prezenty związane z różnymi okolicznościami (Dzień Dziacka, Dzień Kobiet, Walentynki).
  • Poza tym wspieramy zdrowie naszych pracowników zarówno fizyczne jak i psychiczne.
  • Poprzez atrakcyjny program podnoszenia kwalifikacji wspieramy ambicje naszych pracowników, gdyż cenimy tych, którzy traktują szkolenia i naukę jako inwestycję w dalszy samorozwój.