Unitrailer
Świdnik Internet / e-Commerce
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 grudnia 2019. Zobacz aktualne

Specjalista/ka ds. sprzedaży z językiem francuskim w sklepie internetowym

Unitrailer Świdnik
Nie podano
Staż
Umowa zlecenie

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATEK I KANDYDATÓW

  • ukończenie studiów lub status studenta - preferowane kierunki: lingwistyka stosowana, romanistyka;
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego (B2/C1);
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera;
  • bardzo dobra organizacja pracy.

ZAKRES ZADAŃ

  • udzielanie informacji klientom na temat produktów i zamówień - drogą telefoniczną i mailową;
  • przyjmowanie zamówień;
  • obsługa zamówień w panelu sklepu;
  • redagowanie treści na stronie internetowej oraz treści promocyjnych w języku francuskim, sporadycznie tłumaczenie opisów produktów;
  • sporządzanie sprawozdań handlowych w zakresie wykonywanych działań;
  • prowadzenie działań promocyjnych firmy;
  • podporządkowywanie działań celom wytyczonym poprzez politykę firmy.

OFEROWANE WARUNKI

  • ciekawa, pełna wyzwań praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, odnoszącej sukcesy w e-commerce;
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego – po 3 miesiącach umowa o pracę;
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy;
  • wsparcie zespołu merytoryczne i techniczne;
  • elastyczne godziny pracy.