KPMG
Katowice Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 sierpnia 2022. Zobacz aktualne

Specjalista w obszarze Analizy Danych

KPMG Katowice
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę
Baner KPMG
Zespół KPMG
Ikona KatowiceKatowice
Ikona rodzaj umowyumowa o pracę

Jako specjalista w zespole AAT będziesz mieć możliwość pracy nad ciekawymi projektami z obszaru analizy danych biznesowych. Pracujemy zarówno na danych finansowych, HRowych jak i biznesowych, przygotowując zestawienia zarządcze, dashboardy operacyjne oraz analizy finansowe.

Zakres obowiązków:

  • Analiza wymagań biznesowych odnośnie raportowania i analiz
  • Tworzenie diagramów przepływu danych
  • Tworzenie zestawień, analiz oraz dashboardów
  • Tworzenie dokumentacji
  • Przekazywanie wiedzy pozostałym członkom zespołu

Oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Bardzo dobrej znajomości​ SQL (tworzenie zapytań, transformacja danych)
  • Dobrej znajomości PowerBI
  • Umiejętności czytelnego prezentowania danych
  • Terminowości

Twoimi dodatkowymi atutami będą:

  • Ciekawość świata
  • Znajomość języka angielskiego
  • Wiedza / doświadczenie w zakresie budowy prostych rozwiązań informatycznych z wykorzystaniem Powershell, Python, etc.

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość pracy przy ciekawych i zróżnicowanych projektach
  • Dajemy możliwość pracy zdalnej
  • Lubimy się i świętujemy wspólne sukcesy, zarówno związane z osiągnięciami firmy, jak i nasze prywatne zwycięstwa
  • Jesteśmy odpowiedzialni społecznie, dlatego możesz angażować się w wolontariat pracowniczy i działania CSR

Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce