Autenti.com
Warszawa IT
Dodaj opinię
Czy to Twoja firma? Przejmij profil
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 lutego 2021. Zobacz aktualne

Specjalista SEO

Rekrutacja zdalna
Zdalnie w czasie COVID
Autenti.com Warszawa
Nie podano
Praca

Opis firmy

Autenti łączy w sobie energię startupu i ambicje dojrzałej firmy. Mamy pasję i duże doświadczenie na rynku internetowym. Stworzyliśmy usługę, która upraszcza oraz przyspiesza proces podpisywania i autoryzowania dokumentów online. Poprzez platformę Autenti możesz użyć wszystkich dostępnych e-podpisów na rynku, a więc podpiszesz większość umów, porozumień, wniosków. Jest spora szansa, że już korzystałeś z naszego narzędzia, np: zakładając konto bankowe. Rozwijamy się i mamy ambicje stać się największym operatorem usługi e-podpisu w Unii Europejskiej. Wiemy jak to osiągnąć, potrzebujemy jednak osób, które swoim zaangażowaniem i doświadczeniem pomogą nam zrealizować plan.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za wszystkie procesy związane z organicznym wzrostem ruchu na Autenti.com,
  • Odpowiedzialność za jedną z głównych dźwigni wzrostu na rynku lokalnym i międzynarodowym
  • Planowanie treści i publikacji na stronie pod kątem strategii SEO Korzystanie z narzędzi do optymalizacji ogólnego rankingu naszej witryny
  • Wkład w strategię content marketingu
  • Znajdowanie i ocena najlepszych słów kluczowych do optymalizacji
  • Współpraca z agencją w celu zwiększenia skuteczności kampanii SEO
  • Zarządzanie pozycjonowaniem w witrynie
  • Raportowanie KPI i wskaźników wydajności SEO
  • Monitorowanie konkurencji
  • Udział w projektach wielofunkcyjnych

Kwalifikacje

U kandydatów poszukujemy:

  • Co najmniej 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenia w SEO dla serwisów międzynarodowych lub serwisów wielojęzycznych
  • Znajomość narzędzi wspierających SEO Google Search Console, Yoast, Ahrefs, Majestic, Senuto lub innych narzędzi o podobnym działaniu
  • znajomość Google Analytics
  • znajomość Wordpress’a, oraz podstaw HTML i CSS
  • znajomość zagadnień z zakresu XML/HTML sitemaps, AMP, RWD, Dane strukturalne, Schema Markup, page speed analysis, log file analysis, crawling
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie (B2+)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w agencji marketingowej
  • doświadczenie w pozycjonowaniu serwisów typu SaaS
  • doświadczenie w pozycjonowaniu serwisów na wordpress’ie
  • znajomość Google Data Studio
  • Znajomość zasad SEO dla wyszukiwarek wykorzystywanych w innych regionach świata (Seznam, Bing, Yandex, Baidu, Yahoo)

Dodatkowe informacje

Co dla Ciebie?

  • praca w niewielkim zespole ludzi z wielkimi ambicjami,
  •  partnerskie podejście i troska o dobrą atmosferę pracy,
  • długofalowa współpraca w oparciu o umowę o pracę,
  • elastyczne godziny pracy i częściowa praca zdalna (w trakcie pandemii pełna),
  • i cała masa udogodnień: multisport, opieka medyczna, wyjazdy integracyjne, sturtupową atmosferę