Specjalista SEM

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 sierpnia 2019. Sprawdź aktualne oferty.
Praca
Kraków
nie podano

Opis firmy

Jako wielbiciele innowacji technologicznych wciąż musimy poszukiwać. Świat urządzeń przenośnych rozwija się w błyskawicznym tempie, a my tworzymy rozwiązania, dzięki którym swobodnie się w nim odnajdujemy.

Chcemy korzystać ze swoich ulubionych urządzeń elektronicznych z pełnym komfortem, niezależnie od czasu i miejsca. Projektujemy sprzęt, którego sami używamy – własne potrzeby i ambicja napędzają nasz rozwój. Jesteśmy Green Cell - jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie wg Financial Times. Jesteśmy tutaj. by dostarczać świeżą energię Twoim urządzeniom elektronicznym!

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy osoby, która wzmocni nasz Zespół IT jako Specjalista SEM.

Jeśli masz dość pracy w korporacji, szukasz dobrego pracodawcy, dla którego najważniejsi są pracownicy, do tego ważna dla Ciebie jest miła atmosfera pracy i możliwości rozwoju to być może właśnie Ciebie poszukujemy!

Do głównych obowiązków Specjalisty SEM należeć będą:

  • tworzenie i prowadzenie działań z zakresu analityki internetowej sklepów w oparciu o narzędzia Google Analytics, Google Tag Manager;
  • audyt witryn firmowych pod kątem SEM,
  • planowanie, realizacja i analiza kampanii SEM (na rynku polskim i międzynarodowym),
  • przeprowadzanie analiz skuteczności procesów e-marketingowych przy użyciu analityki internetowej,
  • nadzór kampanii AdWords oraz Facebook,
  • tworzenie raportów, analiz z wyżej wymienionych działań online,
  • monitoring i analiza rynku branży elektroniki użytkowej w zakresie produktów, nowości i oczekiwań Klientów.

Kwalifikacje

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu kampanii SEM,
  • świetnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobrej znajomości zagadnień SEM,
  • znajomości narzędzi wspomagających działania,
  • doświadczenia w pracy z Google Merchant Center, oraz reklamami produktowymi,
  • znajomości podstaw HTML,
  • zorientowania na wyniki i ciągłą optymalizację prowadzonych działań,
  • zaangażowania i inicjatywy,
  • spostrzegawczości, umiejętności logicznego myślenia i formułowania wniosków.

Dodatkowe informacje

Co możemy Ci zaoferować?

  • umowę o pracę, zlecenie lub kontakt B2B, jeśli tak wolisz;
  • dofinansowanie do Karty MultiSport oraz prywatnej opieki medycznej;
  • elastyczne godziny pracy;
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego;
  • cotygodniową dawkę witamin dostarczanych dzięki owocowym wtorkom;
  • nieformalna atmosferę pracy w młodym zespole;
  • super-nowoczesne biuro przy ul. Kalwaryjskiej 33, w którym praca jest również przyjemnością!

Koniecznie zajrzyj też na naszą stronę internetową - znajdziesz ją tutaj: https://greencell.global/pl/praca :)

I nie wahaj się dłużej - dołącz do Nas! :)

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz