CCIG Group Sp. z o.o.
Warszawa Obsługa Klienta / Call Center

Specjalista mailowej Obsługi Klietna z j.niemieckim!

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Warszawa
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla
wszystkich spółek CCIG Group.

Drogi studencie/studentko oto oferta pracy stworzona dla Ciebie! Aktualnie poszukujemy osób posługujących się j.niemieckim do Obsługi mailowej Klienta przy projekcie sportowym. Zrób krok w kierunku swojej kariery i dołącz do nas już dziś!

Twoje zadania:

  • codzienne wsparcie mailowe naszych klientów w j.niemieckim,
  • uzupełnianie bazy danych,
  • współpraca w teamie, wzajemna pomoc i wsparcie w międzynarodowym zespole.

Wymagania:

  • znajomość j. niemieckiego na poziomie minimum B2,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • gotowość do podjęcia współpracy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00 lub w systemie zmianowym),
  • komunikatywność, otwartość, sumienność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowy system premiowy za jakość Twojej pracy,
  • dodatkowe bonusy: prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport, ubezpieczenie grupowe,
  • pełny pakiet szkoleń, które przygotują Cię do pracy,
  • możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej,
  • możliwość rozwoju w strukturze firmy,
  • brak dress-codu,
  • karty rabatowe do pobliskich miejsc gastronomicznych, biblioteka, chill - room,
  • atmosferę zachęcająca do pracy!