Specjalista IT ds. Wsparcia Technicznego z zaawansowanym j. niemieckim (Service desk)

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 listopada 2020. Sprawdź aktualne oferty.
Praktyki, Staż
nie podano
Łódź

Faurecia jest międzynarodową firmą produkującą części do samochodów wielu światowych marek. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: fotelach samochodowych, technologiach kontroli emisji spalin, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT. Działamy w 37 krajach tworząc ponad 100 tysięcy miejsc pracy w 300 zakładach produkcyjnych i 35 ośrodkach badawczo-rozwojowych na świecie.

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom technologicznego jutra staramy się tworzyć inteligentne rozwiązania w zakresie nowoczesnej mobilności, komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. Pomóż nam tworzyć przyszłość!

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy:Łódź

Zakres obowiązków:

  • wsparcie pracowników pozostałych działów firmy w zakresie rozwiązywania problemów IT
  • podstawowa administracja kontami i wewnętrznymi systemami firmy (SAP, Active Directory)
  • komunikacja mailowa i telefoniczna w języku niemieckim, angielskim i polskim
  • instalacja, konfiguracja oprogramowania i urządzeń peryferyjnych
  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

Wymagania:

  • biegła znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego
  • umiejętność pracy w grupie
  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów
  • dobra znajomość środowiska Windows 7/10 oraz pakietu Microsoft Office (2010 i nowszych wersji)
  • wiedza funkcjonalna środowiska SAP będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w branży IT i obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do podjęcia pracy od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • systemy premiowe
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • opieka medyczna Luxmed
  • karta sportowa Multisport
  • ubezpieczenie grupowe
  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)
  • świadczenia świąteczne
  • nagrody jubileuszowe
  • Home Office i elastyczne godziny pracy
  • inne benefity z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych