M&G Consulting Marketing
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 listopada 2020. Zobacz aktualne

Specjalista GIS

Firma M&G Consulting Marketing z Warszawy, wiodąca firma konsultingowo-projektowa, specjalizująca się w realizacji projektów strategicznych i planistycznych dla JST, lider koncepcji/programów rozwoju infrastruktury rowerowej w Polsce 2005-2020.

Zapraszamy do współpracy/pracy specjalistów ds. GIS do realizacji projektów z zakresu rozwoju infrastruktury rowerowej. Nasza oferta skierowana jest do specjalistów, studentów, którzy są zainteresowani podjęciem praktyki/stażu/pracy.

Miejsce pracy: Warszawa.

Zakres obowiązków:

- analizy przestrzenne GIS,

- przygotowanie kompozycji mapowych,

- współpraca w ramach  planowania tras rowerowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą,

- nanoszenie zaplanowanego układu infrastruktury rowerowej na mapy,

- wizualizacja danych,

- współpraca z zespołem ds. realizacji projektów dotyczących rozwoju infrastruktury rowerowej,

- udział i wspólna prezentacja projektu podczas konsultacji instytucjonalnych i społecznych.

- możliwość realizacji projektów o zasięgu regionalnym, krajowym i międzynarodowym.

Oczekujemy:

- zaawansowanej znajomości oprogramowania GIS (ArcGIS, ArcMap),

- osób z wykształceniem w specjalności związanej z geoinformatyką/planowaniem przestrzennym/ projektowaniem dróg/architekturą lub pokrewnym,

- minimum rocznego doświadczenia na stanowisku związanych z oprogramowaniem GIS,

- dobrej organizacji pracy, kreatywności, kultury, umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane:

- zainteresowanie ruchem rowerowym, infrastrukturą rowerową, turystyką rowerową,

- wiedza na temat systemów informacji przestrzennej,

- doświadczenie w korzystaniu z mobilnych aplikacji GIS,

- wiedza na temat portali i aplikacji dedykowanych rowerzystom,

- doświadczenie w realizacji projektów dla administracji publicznej.

Oferujemy:

- możliwość zdobycia doświadczenia w realizacji projektów dla administracji publicznej,

- możliwość uczestnictwa w realizacji projektów o znaczeniu regionalnym, krajowym i międzynarodowym,

- współpracę z doświadczonymi ekspertami ds. zarządzania projektami realizowanymi dla administracji publicznej (rządowej i samorządowej),

- współpracę z doświadczonymi ekspertami ds. planowania i rozwoju infrastruktury rowerowej,

- współpracę z doświadczonymi projektantami drogowymi,

- możliwość pracy w biurze i pracy zdalnej,

- możliwość odbycia praktyki/stażu w firmie, która zrealizowała najwięcej koncepcji rozwoju infrastruktury rowerowej o znaczeniu regionalnym, krajowym i międzynarodowym w Polsce,

- dodatkowe szkolenia,

Informacje organizacyjne:

Ekspertów/studentów/ zainteresowanych pracą/współpracą/praktyką/stażem prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: mg.consulting.marketing@gmail.com

z tytułem wiadomości „GIS rowery 2020”

Więcej informacji o firmie: mgconsulting.pl

Przewidywana data rozpoczęcia pracy: 5.10.2020 r.

Miejsce pracy: Warszawa (możliwość pracy w biurze lub pracy zdalnej).