Specjalista ds. Zakupów

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 sierpnia 2019. Sprawdź aktualne oferty.
Praca
Kraków
nie podano

Opis firmy

Jesteśmy wielbicielami energetycznej niezależności i pasjonatami najnowszych rozwiązań technologicznych, które wykorzystujemy do maksimum w swoich projektach, tym samym wyznaczając nową jakość w branży elektroniki użytkowej.

Tworzymy urządzenia związane z magazynowaniem energii, takie jak baterie do laptopów, power banki, zasilacze UPS, czy ładowarki USB.

Naszą misją jest ułatwianie mobilność użytkownikom sprzętu elektronicznego. Dajemy drugie życie Twoim ulubionym urządzeniom.

Jesteśmy Green Cell - jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie wg Financial Times (FT1000)

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będą:

  • zarządzanie procesem zakupowym (elektronika użytkowa),
  • analiza stanów magazynowych i monitorowanie stanu zapasów,
  • pozyskiwanie ofert i negocjacje z dostawcami / producentami,
  • poszerzanie bazy zaufanych dostawców,
  • nadzorowanie terminów dostaw,
  • przygotowywanie raportów, zestawień i analiz zakupowych,

Kwalifikacje

Jakich kompetencji poszukujemy?

  • wiedza z obszaru elektroniki użytkowej,
  • znajomość zasad obiegu dokumentów handlowych oraz gospodarki magazynowej,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (prowadzenie spotkań, negocjacje z dostawcami),
  • umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • doświadczenie w kontaktach handlowych z Chinami,
  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, handel zagraniczny.

Dodatkowe informacje

Co dla Ciebie?

  • umowa o pracę (lub inna forma - jeśli Cię interesuje),
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, MultiSport'a, ubezpieczenia grupowego,
  • kameralna atmosfera pracy ze strefą chilloutu, stołem pingpongowym i firmowymi eventami,
  • świeże owoce, szkolenia wewnętrzne (produktowe, językowe),
  • zwinne podejście projektowe,
  • świetna miejscówka przy Kalwaryjskiej.
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz