ESKOM IT Sp. z o.o.
Pruszków Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 stycznia 2022. Zobacz aktualne

Specjalista ds. wsparcia technicznego IT

Rekrutacja zdalna
ESKOM IT Sp. z o.o. Pruszków
4000 - 6000zł
Praca
Umowa B2B

Wraz z rozwojem zespołu szukamy osób do L1, która będzie pomagać naszym Klientom w okolicach Pruszkowa oraz w naszym biurze na Ursynowie. Z naszej strony zapewniamy sprawny i profesjonalny proces rekrutacji!

Jeśli rozwój w IT to twój kierunek na przyszłość, lubisz kontakt z ludźmi - Aplikuj i pozwól nam się poznać!

Szukamy osób mobilnych, główną lokalizacja to Pruszków i Ursynów

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne użytkowników,
  • Zarządzanie incydentami i problemami w systemie ticketowym,
  • Wykonywanie podstawowych czynności administracyjnych,
  • Uzupełnianie bazy wiedzy oraz dokumentacji technicznej oraz działanie przestrzegając obowiązujących procedur i instrukcji,
  • Przekazywanie zadań, których zakres kompetencyjnych wykracza poza pierwszą linię, wsparcia do Zespołu Utrzymania ze stosownym opisem przeprowadzonej wstępnej analizy.

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia jako Helpdesk/Wsparcie techniczne użytkowników,
  • Wykształcenie o profilu informatycznym lub ekwiwalent w doświadczeniu zawodowym,
  • Znajomość Windows Server,
  • Umiejętność zarządzania uprawnieniami w usłudze Active Directory,
  • Znajomość metodyki ITIL,
  • Znajomość usługi Microsoft Exchange,
  • Znajomość pracy w oparciu o system ticketowy,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2,
  • Znajomość protokołów TCP/IP i architektury sieciowej.
  • Prawo jazdy kat. B - mobilność (pracujemy hybrydowo: u Klientów, w biurze oraz zdalnie),
  • Komunikatywność.

To oferujemy

  • Długoterminową współpracę,
  • Możliwość certyfikacji w ramach partnerstw technologicznych,
  • Dofinansowanie do kursów, szkoleń,
  • Elastyczne formy współpracy: umowa zlecenie, B2B,
  • Nowe przestrzenne biuro,
  • Rodzinną atmosferę, doskonała kawę i świeże owoce,
  • Pracę w godzinach 9 - 17 + płatne zdalne dyżury – możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • Współfinansowanie prywatnej opieki medycznej,
  • Współfinansowanie karty Multisport,
  • Udział w startach drużyny kolarskiej MTB lub brydżowej.