Diebold Nixdorf
Szczecin Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 czerwca 2022. Zobacz aktualne

Specjalista ds. wsparcia klientów ze znajomością języka niemieckiego (Szczecin lub zdalnie)

Rekrutacja zdalna
Diebold Nixdorf Szczecin
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Expect more. Connect more. Dołącz do Diebold Nixdorf - jesteśmy czołowym producentem bankomatów i systemów obsługi płatności na świecie. Jesteśmy liderem w dziedzinie rozwoju i wdrażania zaawansowanych technologii informatycznych. Wśród naszych klientów znajdują się banki i instytucje finansowe, sieci handlowe, paliwowe, centra logistyczne i rozliczeniowe zlokalizowane na całym świecie.

Mieścimy się w nowoczesnym biurowcu w centrum Szczecina, ale dla osób mieszkających w innych częściach Polski oferujemy możliwość pracy zdalnej.

Zadania:

  • Techniczne wsparcie klientów dotyczące obsługi dedykowanego sprzętu i oprogramowania dostarczanego przez Diebold Nixdorf, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i aplikacji
  • Współpraca ze starszymi specjalistami - dostarczanie szczegółowych informacji o podjętych działaniach, wspólne rozwiązywanie problemów
  • Aktualizacja systemu (rejestracja informacji dot. połączeń, podjętych działań i zaproponowanych rozwiązań)

Oczekiwania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego (co najmniej na poziomie B2)
  • Znajomość języka angielskiego (co najmniej na poziomie B2)
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Z naszej strony oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Program szkoleniowy od pierwszego dnia pracy
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii
  • Możliwości rozwoju (ścieżki kariery, rekrutacje wewnętrzne, szkolenia, uczestnictwo w dodatkowych projektach)
  • Możliwość używania języków obcych w codziennej pracy
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Atmosferę wsparcia i współpracy w naszych zespołach
  • Szeroki zakres benefitów:
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę Multisport,
  • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy,
  • dostęp do platformy szkoleniowej - 8000 uznanych w branży certyfikowanych szkoleń,
  • możliwość pracy w pełni zdalnej,
  • dodatek dla osób pracujących z biura
  • program poleceń pracowniczych