CCIG Group Sp. z o.o.
Rzeszów Obsługa Klienta / Call Center

Specjalista ds. Windykacji Telefonicznej i Back Office

CCIG Group Sp. z o.o. Rzeszów
Nie podano
Praca dodatkowa

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 15946 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.

CCIG Group to firma, która aktualnie zatrudnia ponad 4000 osób. Jeśli chcesz połączyć szkołę lub studia z zarabianiem pieniędzy to świetnie trafiłeś. U nas zdobędziesz pierwsze cenne doświadczenia, a jeśli zechcesz to zostaniesz z nami na dłużej.

Twój zakres obowiązków:

-Kontakt telefoniczny z Klientami firmy telekomunikacyjnej w celu uzgadniania terminów płatności za świadczone usługi,

-Monitorowanie statusu płatności i informowanie Klientów o zaległych zobowiązaniach,

-Obsługa Back Office - aktualizacja danych Klientów w systemie oraz prowadzenie dokumentacji płatności,

-Przyjmowanie zleceń reklamacyjnych od Klientów.

Nasze oczekiwania:

-Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,

-Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem,

-Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,

-Dobra dykcja.

To oferujemy:

-Pracę w centrum Rzeszowa w komfortowych warunkach i przyjaznym otoczeniu,

-Wypłatę dwa razy w miesiącu (podstawa 28,10 zł brutto + premia),

-Brak dress-code,

-Elastyczny grafik,

-Profesjonalny pakiet wdrożeniowy przygotowujący do pracy (nie musisz mieć doświadczenia),

-Zniżki pracownicze do znanych miejsc w Rzeszowie.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Nie zwlekaj! Czekamy na Twoje zgłoszenie :)