Specjalista ds. Windykacji Telefonicznej

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 stycznia 2021. Sprawdź aktualne oferty.
Praca
nie podano
Kraków

Opis stanowiska:

  • monitoring sytuacji Klientów;
  • budowanie relacji z Klientami;
  • negocjacje z Klientami poprzez kontakt telefoniczny;
  • prowadzenie korespondencji;
  • kontrola nad bieżącymi wskaźnikami realizacji zadań;
  • praca zespołowa w bieżących zadaniach;
  • współpraca z innymi jednostkami w Organizacji.
  • Wymagania

    Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w telefonicznej obsłudze Klienta lub obsłudze Klienta lub pracy w Banku lub instytucji finansowej;
  • wykształcenie średnie preferowany profil ekonomiczny;
  • otwartość na wyzwania indywidualne, naukę i podnoszenie swoich kompetencji;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zdolności analitycznie;
  • umiejętność budowania relacji i łatwość komunikacji;
  • dokładność, rzetelność, dobra organizacja pracy.
  • Oferujemy

    Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjny pakiet socjalny;
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.

  • Aplikuj teraz