Specjalista ds. windykacji sądowej

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 stycznia 2021. Sprawdź aktualne oferty.
Praca
nie podano
Katowice

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie spraw procesowych i egzekucyjnych;
  • sporządzanie pozwów, pism procesowych;
  • sporządzanie wniosków egzekucyjnych;
  • sporządzanie zgłoszeń wierzytelności;
  • sporządzanie zawiadomień o popełnieniu przestępstwa;
  • sporządzanie pism w toku postępowania procesowego i egzekucyjnego, karnego;
  • Wymagania

    Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze;
  • mile widziana rozpoczęta aplikacja radcowska;
  • co najmniej pół roku doświadczenia zawodowego w kancelarii radcowskiej lub komórce prawnej na stanowisku aplikanta radcowskiego lub prawnika;
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia spraw procesowych i egzekucyjnych;
  • dobra organizacja pracy;
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz pracy wielozadaniowej;
  • terminowość, odpowiedzialność, skrupulatność;
  • nastawienie na cel.
  • Oferujemy

    Wybranym osobom oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjny pakiet socjalny;
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.

  • Aplikuj teraz