Alior Bank
Katowice Bankowość
Dodaj opinię
Czy to Twoja firma? Przejmij profil
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 stycznia 2021. Zobacz aktualne

Specjalista ds. windykacji sądowej

Alior Bank Katowice
Nie podano
Praca

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie spraw procesowych i egzekucyjnych;
  • sporządzanie pozwów, pism procesowych;
  • sporządzanie wniosków egzekucyjnych;
  • sporządzanie zgłoszeń wierzytelności;
  • sporządzanie zawiadomień o popełnieniu przestępstwa;
  • sporządzanie pism w toku postępowania procesowego i egzekucyjnego, karnego;
  • Wymagania

    Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze;
  • mile widziana rozpoczęta aplikacja radcowska;
  • co najmniej pół roku doświadczenia zawodowego w kancelarii radcowskiej lub komórce prawnej na stanowisku aplikanta radcowskiego lub prawnika;
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia spraw procesowych i egzekucyjnych;
  • dobra organizacja pracy;
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz pracy wielozadaniowej;
  • terminowość, odpowiedzialność, skrupulatność;
  • nastawienie na cel.
  • Oferujemy

    Wybranym osobom oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjny pakiet socjalny;
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.