CCIG Group Sp. z o.o.
Łódź Obsługa Klienta / Call Center

Specjalista ds. umawiania klientów branża medyczna

Poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko
Specjalisty ds. Umawiania Klientów.
Do Twoich obowiązków będzie należało kontaktowanie się z potencjalnymi klientami z naszej bazy danych, oferowanie konkretnych usług oraz umawianie wizyt w Naszej placówce. Praca ma charakter sprzedażowy - klienci umawiani przez Ciebie będą płacić mniej, co zwiększa atrakcyjność oferty.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy sprzedażowej lub obsłudze klienta
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy
  • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do soboty, w godzinach 9:00 - 17:00

Zakres obowiązków:

  • Kontaktowanie się z klientami z Naszej bazy danych
  • Umawianie wizyt na usługi medyczne

Oferujemy:

  •  Krótkie wdrożenie do pracy
  • Elastyczne godziny pracy (minimalnie 25 godzin tygodniowo)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się klinice
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu
Dołącz do Naszego zespołu i razem z nami dbaj o zdrowie naszych klientów!