CCIG Group Sp. z o.o.
Łódź Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 grudnia 2021. Zobacz aktualne

Specjalista ds. telefonicznych konsultacji

Rekrutacja zdalna
Zdalnie w czasie COVID
CCIG Group Sp. z o.o. Łódź
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

CCIG Group, do nowo otwieranej lokalizacji w Łodzi, poszukuje do współpracy osób, które chcą zdobyć nowe doświadczenie w pracy przy obsłudze Klienta.

Twoje zadania

  • obsługa Klienta - przedstawienie oferty dopasowanej do jego Klienta,
  • udzielaniem informacji, dosprzedaż :)

Nasze oczekiwania:

  • komunikatywność i chęć do pracy :)
  • umiejętność budowania relacji,
  • wysoka kultura osobista i chęć do rozpoczęcia współpracy nawet w listopadzie.
  Mile widziane:
  • status ucznia/studenta - zapewniamy elastyczny grafik :)

Oferujemy?

  • elastyczny grafik - możesz dopasować pracę do innych zajęć,

  • pracę zdalną po okresie wdrożenia - zakładamy, że to dla Ciebie ważne :)
  • wynagrodzenie dwa razy w miesiącu: podstawowe + premie,

  • jasne, przejrzyste ścieżki rozwoju - może zostaniesz z nami na dłużej? :)

  • atmosferę - wiemy, że tworzą ją ludzie tacy jak Ty :)

Dołącz do nas!