Opticall
Warszawa Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 czerwca 2021. Zobacz aktualne

Specjalista ds. telefonicznej sprzedaży suplementów

Rekrutacja zdalna
Zdalnie w czasie COVID
Opticall Warszawa
4000 - 10500zł
Praca
Umowa zlecenie

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób zarówno z doświadczeniem jak i osób, które nie mają doświadczenia w sprzedaży, ale mają chęci do pracy.Gwarantujemy nasze wsparcie podczas okresu wdrożenia w codzienne obowiązki.Nasz znak rozpoznawczy to pozytywna atmosfera.

Z uwagi na obecną sytuację po okresie wdrożenia, który trwa tydzień, możliwa jest praca zdalna. Czekamy na Ciebie w naszym biurze w centrum Warszawy.Dołącz do Nas!

Nasza strona:https://www.opticall.pl

Facebook:https://www.facebook.com/OpticallPL

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

 Twoimi głównymi zadaniami będą:

  • Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących
  • Kompleksowa telefoniczna obsługa klientów i sprzedaż produktów z branży health&beauty (stali klienci, „ciepła” baza)
  • Dopasowanie oferty do potrzeb Klienta
  • Dbanie o pozytywne relacje
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

 Będziesz idealnym kandydatem, jeśli:

  • Posiadasz min. 3 miesięczne doświadczenie w telefonicznej sprzedaży suplementów
  • Jesteś osobą komunikatywną
  • Potrafisz budować pozytywne i długotrwałe relacje z klientem
  • Osiąganie wyznaczonych celów to dla Ciebie motywacja
  • Jesteś osobą energiczną i lubisz pracę w Zespole
  • Chcesz zarabiać godziwe pieniądze za rzetelną pracę :)

Jeżeli akceptujesz wszystko powyższe to proponujemy Ci:

  • Pracę na „ciepłej” bazie z klientami zainteresowanymi naszymi produktami
  • Jasny i przejrzysty system, w którym możesz na bieżąco sprawdzać, ile już zarobiłeś – zarówno podstawę jak i prowizję
  • Umowę zlecenie lub B2B (do wyboru)
  • Wynagrodzenie 3000-8000zł netto (podstawa 18,30-20zł brutto za godzinę + prowizja od sprzedaży)
  • Atrakcyjny system poleceń – przyprowadź znajomego i zgarnij 300zł za poleconą osobę
  • Dodatek za staż – po 3 przepracowanych miesiącach gwarantowane zwiększenie podstawy
  • Szkolenia oraz wsparcie na każdym etapie wdrożenia
  • Praca w systemie jedno zmianowym - stałe godziny pracy 9-17
  • Możliwość pracy zdalnej