CCIG Group Sp. z o.o.
Kielce Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 czerwca 2022. Zobacz aktualne

Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Kielce
1970 - 3800zł
Praca dodatkowa, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Cenisz sobie elastyczność i wygodę? Poszukujesz ciekawej pracy, ale niepokoi Cię brak doświadczenia w sprzedaży?

Nic nie szkodzi! U nas wszystkiego się nauczysz :)

Zadania:

  • obsługa klientów sieci Orange (przedłużanie umów, dosprzedaż usług).

Wymagania:

  • komunikatywność,
  • chęć do działania,
  • pozytywne nastawienie,
  • umiejętność podstawowej obsługi komputera.

Oferujemy:

  • możliwość pracy zdalnej! :)
  • gwarantowaną stawkę podstawową (19,70zł brutto/h) + wysokie premie,
  • pakiet szkoleń - przygotujemy Cię do nowych zadań! :)
  • doskonały system motywacyjny - sam decydujesz ile zarabiasz!
  • miłą atmosferę,
  • zgrany zespół,
  • kartę rabatową.