KPMG
Łódź Doradztwo / Konsulting
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 listopada 2022. Zobacz aktualne

Specjalista ds. telefonicznego pozyskiwania klienta biznesowego

KPMG Łódź
Nie podano
Praca
Umowa o pracę
Baner KPMG
Zespół KPMG
Ikona ŁódźŁódź
Ikona rodzaj umowyumowa o pracę

Zespół Clients & Markets wspiera realizację strategii rozwoju KPMG w Polsce. Jest odpowiedzialny za działania sprzedażowe, marketingowe, a także za komunikację zewnętrzną oraz wewnętrzną. Zespół przygotowuje analizy pod kątem rozwoju biznesu i opracowuje rozwiązania technologiczne wspierające sprzedaż usług KPMG. Do zadań Clients & Markets należy również zarządzanie wiedzą, bazami danych oraz tworzenie raportów merytorycznych i publikacji thought leadership.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie akcji sprzedażowych poprzez wykonywanie połączeń telefonicznych (cold calling) do wybranych firm, wstępne przedstawienie usługi/narzędzia i umawianie docelowych spotkań z potencjalnymi klientami/targetami dla ekspertów z zespołów merytorycznych KPMG
  • Uruchamianie nowych akcji sprzedażowych w systemie dedykowanym do obsługi akcji oraz weryfikacja listy kontaktów w systemie
  • Wprowadzanie danych dotyczących akcji sprzedażowych do systemu ogólnofirmowego do zarządzania danymi kontaktowymi klientów (CRM)
  • Przygotowanie raportów oraz regularne wysyłanie podsumowania o wynikach akcji sprzedażowych przeprowadzonych przez telefon do odpowiednich zespołów merytorycznych KPMG

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w telefonicznej obsłudze Klienta biznesowego
  • Minimum 2-letniego doświadczenia w pracy telemarketera, preferowane doświadczenie w branży finansowej i sprzedaży usług profesjonalnych (tj. usługi prawne, rachunkowo-księgowe, doradztwa podatkowego i doradztwa biznesowego)
  • Umiejętności dopasowania stylu komunikacji do współrozmówcy
  • Wysokiej kultury osobistej i dbałości o poprawny język
  • Zdolności komunikacyjnych i budowania relacji
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności działania pod presją czasu
  • Dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Zdefiniowaną i jasną ścieżkę kariery
  • Szeroki wybór szkoleń w ramach platformy Degreed
  • Szkolenia LinkedIn Learning oraz certyfikowane szkolenia Microsoft
  • Buddy Program – komfortowy start
  • Program rekomendacji – bonus za polecenie pracownika
  • Program mentoringowy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Program kafeteryjny, w którym pracownicy sami wybierają interesujące ich benefity

Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce