nazwa.pl
Kraków IT
Dodaj opinię
Czy to Twoja firma? Przejmij profil
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 lutego 2021. Zobacz aktualne

Specjalista ds. Technicznej Obsługi Klienta

nazwa.pl Kraków
Nie podano
Praca

JAKO LIDER TECHNOLOGICZNY OFERUJEMY:

  • pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwości rozwoju w największej Firmie w branży rejestracji domen i usług hostingowych, w Europie Środkowo-Wschodniej
  • udział w budowaniu wartości Firmy
  • profesjonalny proces wdrożenia
  • stałe podnoszenie kompetencji poprzez rozwinięty system szkoleń
  • elastyczną formę współpracy

PROFIL KANDYDATA:

  • sprawnie poruszasz się w konsoli systemu Linux
  • masz praktyczną wiedzę n.t oprogramowania OpenStack i Kubernetes
  • potrafisz czytać ze zrozumieniem dokumentację w języku angielskim
  • jesteś osobą samodzielną
  • posiadasz łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi
  • możesz pochwalić się doświadczeniem na podobnym stanowisku w firmie działającej w zakresie technologii internetowych
  • bardzo dobrze znasz zasady pisowni języka polskiego
  • jesteś dyspozycyjny oraz otwarty na nowe wyzwania, to właśnie na Ciebie czekamy!

ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI:

  • mailowa obsługa Klientów w zakresie technicznym, sporadycznie poprzez inne kanały komunikacji (telefon, livechat)
  • wsparcie w drobnych pracach technicznych przy sprzęcie serwerowym oraz konsumenckim
  • udzielanie profesjonalnych i rzeczowych wyjaśnień oraz informowanie Klientów o postępach w rozwiązywaniu ich problemów
  • techniczne wsparcie merytoryczne dla osób pracujących w Dziale Obsługi Klienta
  • analiza i rozpatrywanie spraw typu ‘abuse’