TopTalents
Opole HR / Rekrutacja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 lutego 2024. Zobacz aktualne

Specjalista ds. systemów kadrowo-płacowych z j. niemieckim

TopTalents Opole
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Zakres obowiązków / opis stanowiska

  • Prowadzenie wdrożenia modułów kadrowo-płacowych
  • Współpraca z dostawcą oprogramowania w zakresie rozwoju i testowania nowych rozwiązań
  • Udzielanie pomocy i rozwiązywanie problemów z zakresu wdrażanego oprogramowania

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Ogólna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i naliczania wynagrodzeń
  • Znajomość j .niemieckiego na poziomie minimum B2
  • Dobra znajomość programu MS Excel
  • Analityczne myślenie i nastawienie na szukanie rozwiązań
  • Samodzielność, skrupulatność i dobra organizacja pracy

Wymagania dodatkowe

  • Doświadczenie we wdrażaniu programów kadrowo-płacowych
  • Znajomość SAP

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych
  • Możliwość rozwoju kompetencji merytorycznych i językowych