Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 grudnia 2022. Zobacz aktualne

Specjalista ds. sprzedaży z j. francuskim! 100% zdalnie! OD ZARAZ!

Rekrutacja zdalna
Selvoy Zdalnie
8000 - 9500zł
Praca

Selvoy to międzynarodowe omnichanel Contact Center, które przenosi konsumenta na wyższy poziom. Otwieramy naszym klientom drogę do nowych rynków, świadcząc najwyższej jakości usługi.

Nasze działanie to nie tylko zapewnienie unikalnej podróży konsumenta na wielu poziomach, która skutkuje nawiązaniem relacji, lecz także analiza danych, zgromadzonych w ramach tego procesu.

W oparciu o bezpośrednią komunikację z konsumentami jesteśmy w stanie wydobyć potencjał każdej marki, opracowując strategię zorientowaną na klienta i doskonaląc doświadczenia konsumentów.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: specjalista ds. sprzedaży z j. francuskim!

Uwaga! Wymagamy biegłej znajomości j. francuskiego - warunek konieczny.

Posiadasz doświadczenie w sprzedaży? Świetnie! Z przyjemnością rozwiniemy Twoje umiejętności!

Nie masz doświadczenia w sprzedaży, a może szukasz pierwszej pracy? Koniecznie wyślij do nas swoje CV, we wszystko Cię wdrożymy!

Co oferujemy?

  • pracujemy w 100% zdalnie (z każdego miejsca z dostępem do Internetu)
  • pracę na pełen etat (zmiany 8-godzinne)
  • zarobki na wysokim poziomie oparte o stabilną podstawę i comiesięczną prowizję od sprzedaży
  • sprzęt do pracy
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • wewnętrzne szkolenia i warsztaty
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności językowych poprzez codzienny kontakt z klientem

Twoje obowiązki:

  • obsługa sprzedażowa klientów indywidualnych rynku francuskiego
  • doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich do potrzeb klienta produktów (pracujemy na sprawdzonych produktach)
  • weryfikacja opinii/poziomu satysfakcji klientów
  • wprowadzanie danych do systemy zgodnie z wewnętrznymi standardami jakości

Nasza współpraca rozpoczyna się od szkolenia wdrażającego. Nasi Trenerzy z największą starannością wtajemniczą Cię w najlepsze techniki sprzedażowe abyś od samego początku mógł/mogła czerpać radość i satysfakcję z pracy i oczywiście zarobków :)

Wszystkiego Cię nauczymy! :)