Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 lutego 2023. Zobacz aktualne

Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej

WTW Warszawa
6500 - 9500zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów poprzez umawianie telefonicznych spotkań handlowych
  • Realizowanie wyznaczanych celów i planów sprzedażowych,
  • Aktywne wprowadzanie zmian w cały proces sprzedażowy naszej organizacji

Nasze wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w telefonicznej sprzedaży lub/i umawianiu telefonicznie spotkań handlowych
  • Orientacja na osiąganie celów
  • Umiejętności sprzedażowe i świetne zdolności komunikacyjne
  • Łatwość w dostosowywaniu się do zmian
  • Mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów biznesowych w sektorze ubezpieczeń lub/i finansowym

Oferujemy:

  • Ścieżkę rozwoju zawodowego, wsparcie całego zespołu
  • Pełnowartościowy plan wdrożeniowy (onboarding)
  • Opiekę profesjonalnego konsultanta przez cały okres wdrożeniowy
  • Stabilną pracę (zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, długofalową perspektywę współpracy)
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia: stałe wynagrodzenie podstawowe oraz system dodatkowych premii uzależnionych od osiąganych wyników
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, kafeteria, dofinansowanie do karty MultiSport, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenie na życie)
  • Elastyczne podejście do miejsca pracy ale skupiamy się na wynikach proponujemy pracę w systemie hybrydowym, a po okresie wdrożenia możliwość w dużej mierze wykonywania zadań zdalnie (oczekujemy wizyt w biurze na spotkaniach zespołu), jednak jeżeli wolisz pracować z biura to nasze zlokalizowane na Mokotowie zapewni Ci komfort pracy oraz niezbędne narzędzia.
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych prowadzonych przez najlepszych brokerów na rynku

Administratorem Twoich danych osobowych jest Willis Towers Watson Polska sp. z o.o., siedziba Spółki: ul. Domaniewska 34a, 02-672 Warszawa (dalej WTW).

W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Podstawą przetwarzania przez WTW Twoich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na potrzeby zawarcia ewentualnej umowy o pracę jest art. 6 ust. 1 lit. b), art. 6 ust. 1 lit. c), art. 6 ust. 1 lit. f) RODO w zw. z art. art. 221 Kodeksu Pracy. Prawnie uzasadniony interes administratora danych wyrażony w art. 6 ust. 1 lit. f) polega na zabezpieczeniu WTW przed ewentualnymi zarzutami wynikającymi z art. 123 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. Podanie danych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

WTW będzie przekazywać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz WTW Ponadto WTW będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, o ile taki obowiązek wynikać będzie z przepisów prawa.

Twoje dane mogą zostać przekazane do spółek z Grupy Kapitałowej WTW mających siedziby w państwie trzecim. WTW w odpowiedni sposób, zgodny z RODO zabezpieczył ww. przekazywanie danych osobowych.

Jak długo będziemy przetwarzać Twoje dane?

WTW będzie przetwarzać Twoje dane osobowe w celu związanym z przeprowadzeniem rekrutacji do zakończenia procesu rekrutacyjnego, w którym bierzesz udział i dla celów archiwizacyjnych, jednak nie dłużej niż przez okres 1 roku od dnia złożenia aplikacji.

Jakie masz prawa?

Przysługuje Ci prawo do:

  • dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania kopii danych osobowych podlegających przetwarzaniu;
  • sprostowania swoich nieprawidłowych danych;
  • żądania usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym) w przypadku wystąpienia okoliczności przewidzianych w art. 17 RODO;
  • żądania ograniczenia przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 18 RODO;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 21 RODO;
  • przenoszenia dostarczonych danych, przetwarzanych w sposób zautomatyzowany.

Jeżeli uważasz, że Twoje dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem, możesz wnieść skargę do organu nadzorczego (UODO, ul. Stawki 2, Warszawa).

Kontakt

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji związanych z ochroną danych osobowych lub chcesz skorzystać z przysługujących Ci praw, skontaktuj się z nami:

Inspektor Ochrony Danych:

Tel: 535 999 739,

Willis Towers Watson Polska sp. z o.o., ul. Domaniewska 34a, 02-672 Warszaw