CCIG Group Sp. z o.o.
Łódź Obsługa Klienta / Call Center

Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej sieci telekomunikacyjnej.

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!
Jeżeli jesteś studentem bądź uczniem jest to praca dla Ciebie!

Twoje zadania:

  • Sprzedaż oferowanych przez nas usług i produktów, dostosowanych do oczekiwań klientów,
  • Osiąganie ustalonych celów sprzedażowych,
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami i zapewnianie wysokiego standardu obsługi,

Czego wymagamy:

  • Posiadanie statusu ucznia lub studenta,
  • Komunikatywność i optymistyczne podejście do pracy,
  • Motywacja i gotowość do zdobywania nowych umiejętności,
  • Biegła znajomość języka polskiego oraz klarowna wymowa,
  • Dyspozycyjność minimum 25 godzin tygodniowo,
  • Uczestnictwo w 5-dniowym szkoleniu wprowadzającym,

Co oferujemy:

  • Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia,
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach, które dopasujesz do swojego planu zajęć (min. 25 godzin tygodniowo),
  • Szansę na rozwój umiejętności sprzedażowych i komunikacyjnych,
  • Pracę w zgranym i wspierającym zespole.

Jesteś zainteresowany/na?

Unique People to Agencja Zatrudnienia o numerze 15946, która prowadzi kompleksowy proces rekrutacji dla Spółki CCIG.