HR Systems Sp. z o.o.
Poznań Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 listopada 2021. Zobacz aktualne

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta ze znajomością j. obcego - home office

Rekrutacja zdalna
HR Systems Sp. z o.o. Poznań
6500 - 7500zł
Praca
Umowa B2B, umowa o dzieło, umowa zlecenie

Zakres obowiązków:

  • Kontakt z klientami zagranicznymi,
  • Rejestrowanie oraz klasyfikowanie nadchodzących zgłoszeń,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów,
  • Kompleksowa obsługa klienta,
  • Analizowanie zapytań dotyczących problemów klienta i określanie priorytetów nadchodzących zgłoszeń.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość jednego z wymienionych języków ( fiński, czeski, słowacki, węgierski, niemiecki, słoweński, niderlandzki) - warunek konieczny,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w przypadku braku znajomości j. polskiego
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne,
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • Atrakcyjny program szkoleń,
  • Interesującą i atrakcyjną pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz nauki zawodu,
  • Elastyczny grafik
  • Praca stacjonarna w Warszawie lub home office
  • Przyjazną atmosferę w pracy.