InConventus Group
Kraków Marketing / Reklama
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 grudnia 2019. Zobacz aktualne

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

InConventus Group Kraków
Nie podano
Praca

Krótki opis firmy

InConventus Group - organizator wydarzeń branżowych, wyjazdów studyjnych poszukuje ambitnych kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Organizacja wydarzeń targowych, w zakresie działań mających na celu pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z profesjonalnymi uczestnikami wydarzeń branżowych.

Zakres obowiązków

✔ realizacja planu sprzedaży, od którego będzie zależała Twoja premia: przy sprzedaży na 200 000 zł – zarabiasz 20 000 zł

✔ czynny udział przy współtworzeniu strategii marketingowej produktów

✔ doradztwo w zakresie produktów firmy

✔ budowanie i utrzymywanie dobrego wizerunku firmy

✔ dbanie o najwyższy poziom obsługi klientów

✔ promowanie produktów, uczestnictwo w wystawach regionalnych

Wymagania

SZUKAMY CIEBIE, JEŚLI......

☛ chcesz pokazać, że jesteś ambitnym sprzedawcą

☛ potrafisz budować relacje z klientami

☛ chcesz mieć realny wpływ na działalność firmy i nieustannie się dzięki temu rozwijać

☛ chcesz zarabiać, w zależności od swoich wyników

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?

➠ bardzo dobrej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie jako warunek konieczny

➠ komunikatywnej znajomości angielskiego

➠ łatwości w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność prezentacji produktu

➠ produktywności i zaangażowania

➠ mile widziane wykształcenie wyższe lub student/studentka studiów zaocznych

➠ kreatywności i elastyczności w pracy

➠ doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

★ uczestnictwo w zagranicznych wyjazdach szkoleniowych

★ możliwość wdrażania własnych pomysłów w życie

★ dwustopniowy system wynagradzania

★ dofinansowanie do sportu

★ sporą dawkę wiedzy o sprzedaży i marketingu

★ pracę w młodym, doświadczonym i ambitnym zespole

★ rozwijanie znajomości języków obcych

★ pracę w najbardziej dynamicznej branży

★ przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły

★ zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie na termin próbny. Po ukończeniu terminu próbnego – możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

Miejsce pracy

ul. Szlak 8a, Kraków