Green Cell
Kraków Internet / e-Commerce
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 lutego 2021. Zobacz aktualne

Specjalista ds. Sprzedaży B2B

Green Cell Kraków
Nie podano
Praca

Rozwijaj z nami świat zrównoważonej energii

Każdego dnia dbamy, żeby Twoje urządzenia mobilne były pełne świeżej energii. Projektujemy elektronikę użytkową kierowani potrzebami klientów. Co druga bateria do laptopa kupiona w Polsce pochodzi od nas. Z naszych produktów korzystają klienci na całym świecie. Jesteśmy liderem na rynku magazynowania energii. W CSG S.A. poprzez nasze marki: Green Cell, Świat Baterii, Battery Empire i RDY, napędzamy rewolucję w elektromobilności.

Poszukujemy osób, które będą razem z nami współtworzyły tę ciągle trwającą mobilną rewolucję i rozwijały markę Green Cell.

Do głównych obowiązków należeć będą:

  • analizowanie rynku oraz monitoring działań konkurencji,
  • dbanie o budowanie i utrzymywanie więzi z istniejącymi klientami firmy, utrzymywanie z nimi dobrych relacji,
  • działania zmierzające do pozyskiwania nowych klientów - pozyskiwanie nowych kontrahentów spółki,
  • negocjacje warunków zawieranych transakcji,
  • prowadzenie bazy danych klientów,
  • prowadzenie rozmów handlowych z klientami biznesowymi,
  • realizację zamówień ze strony klientów; dostawę towaru, obsługa posprzedażowa, rozpatrywanie reklamacji, sprawdzanie stanów magazynowych po stronie klienta, sprzedaż I dosprzedaż, poprawa jakości świadczonych usług,
  • sporządzanie oraz wdrażanie działań marketingowych, a także w razie konieczności ich korygowanie,
  • weryfikowanie poprawności oferty marki: dodawanie, poprawianie indeksów,
  • uczestnictwo w spotkaniach z klientami marki.

Od idealnego Kandydata oczekujemy:

  • min 2 lata doświadczenia w pracy handlowca + rok w elektronice użytkowej,
  • doświadczenia w pracy dla wielu Klientów jednocześnie,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację ustną i pisemną z Klientami (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem),
  • otwartości na wyzwania, chęci do pracy, rozwoju i zdobywania nowych umiejętności,
  • samodzielności oraz dobrej organizacji pracy,
  • komunikatywności, kreatywności i szybkości uczenia się,
  • dyspozycyjności i gotowości do okazjonalnych wyjazdów służbowych,
  • biegłej umiejętności obsługi komputera,
  • czynnego prawa jazdy kategorii B.

Co możemy Ci zaoferować?

  • umowę o pracę lub B2B,
  • wyzwania, ciekawe zadania, szeroki wachlarz technologii,
  • możliwość udziału w zaawansowanych technologicznie projektach i szansę szybkiego wykazania swoich umiejętności,
  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
  • prywatną opiekę medyczną, MultiSport, ubezpieczenie na życie (dofinansowanie).

Informujemy, że administratorem danych jest CSG S.A. z siedzibą w Krakowie, ul.Kalwaryjska 33(dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.