Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 lipca 2022. Zobacz aktualne

Specjalista ds. sprzedaży

Rekrutacja zdalna
Tutlo Wrocław
5000 - 10000zł
Praca
Umowa B2B, umowa zlecenie

Cześć ! Jesteśmy Tutlo! Zastanawiasz się czym się zajmujemy ? ;)

Prowadzimy platformę interaktywną do nauki języka angielskiego. To, co wyróżnia nas na tle innych, to możliwość skorzystania z kursu tu i teraz, bez wcześniejszego umawiania się! ;)

Dodatkowo charakteryzuje nas brak sztywnych ram. To nasz klient decyduje kiedy chce się uczyć. Dzięki indywidualnemu podejściu mamy już ponad 20000 aktywnych użytkowników, którzy korzystają z ponad 50 różnych kursów prowadzonych przez 800+ native speakerów i lektorów polskojęzycznych.

Szukamy osób z pasją, niebojących się wyzwań, które chcą razem z nami budować i współtworzyć Tutlo. Cały czas rośniemy w siłę i liczymy, że nasza wzajemna współpraca pozwoli na zdobycie zamierzonych celów oraz otworzy drogę do dalszego rozwoju.

Kliknij i zaaplikuj już teraz! :)

Twój zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów (praca na ocieplonych leadach),
  • Prezentowanie zasad działania innowacyjnej platformy Tutlo,
  • Finalizacja umów,
  • Aktywne realizowanie celi sprzedażowych.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w call center (mile widziane akcje wychodzące) lub dziale handlowym,
  • Znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych,
  • Szybkie przyswajanie nowych informacji,
  • Silna orientacja na rozwój w dziale sprzedaży dynamicznie rosnącej firmy,
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów.

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Świetna atmosfera i przyjazny zespół,
  • Międzynarodowe środowisko pracy i udział w projekcie o globalnym potencjale rozwoju,
  • Pakiet sportowy,
  • Bezpłatny pracowniczy kurs angielskiego na platformie tutlo.pl,
  • Imprezy integracyjne i wspólne wyjazdy,
  • Niezbędne narzędzia - telefon, laptop, oprogramowanie.