Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 października 2019. Zobacz aktualne

Specjalista ds. sprzedaży

Comarch Wrocław
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Jeżeli jesteś gotowy podjąć nowe wyzwania zawodowe w obszarach takich jak: Systemy ERP, Administracja publiczna, e-Zdrowie, Przemysł 4.0, Internet of Things – dołącz do nas. Poszukujemy specjalistów do naszych stale rozwijających się zespołów sprzedażowych. Od kandydatów oczekujemy nie tylko komunikatywności oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów – potrzebujemy prawdziwych inżynierów sprzedaży, którzy nie boją się nowych wyznań i potrafią przełożyć strategię biznesową na codzienną pracę. Jeśli potrafisz skutecznie negocjować i prowadzisz dobre prezentacje – aplikuj już teraz.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne
  • Orientacja na rozwój kariery w sprzedaży lub consultingu
  • Dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość innych języków obcych
  • Doskonałe umiejętności prezentacyjne, zdolności interpersonalne, talent do budowania relacji z klientami
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

TWOJE ZADANIA

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Udział w negocjacjach handlowych oraz przygotowanie ofert handlowych
  • Budowanie długofalowej współpracy z klientami
  • Realizacja planów sprzedażowych

DLA CIEBIE

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosferę pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Współpraca z najlepszymi specjalistami w branży