Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych AGRO S.A.
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 maja 2021. Zobacz aktualne

Specjalista ds. sprzedaży

Opis stanowiska

  • Telefoniczna sprzedaż produktów oferowanych przez TFI
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Obsługa zleceń i dyspozycji uczestników funduszy
  • Udział we wdrażaniu nowych produktów inwestycyjnych
  • Tworzenie i aktualizowanie materiałów informacyjnych i promocyjnych
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
  • Dbanie o właściwy wizerunek firmy
  • Realizowanie celów biznesowych
  • Testowanie wprowadzanej aplikacji webowej

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów, ekonomii
  • Doświadczenie w telefonicznej sprzedaży produktów i usług w instytucji finansowej mile widziana
  • Wiedza z zakresu nowych technologii, mile widziana znajomość zasad funkcjonowania call center
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów
  • Zorientowanie na realizację celów sprzedażowych
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

  • Stabilną formę zatrudnienia - umowa o pracę na pełny etat, stałe godziny pracy
  • Praca w młodym i energicznym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia pogłębiające wiedzę i umiejętności sprzedażowe
  • Możliwość rozwoju w obszarze nowoczesnych technologii i systemów informatycznych wdrażanych w Towarzystwie