Projektanci Kariery
Opole Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 sierpnia 2018. Zobacz aktualne

Specjalista ds. sprzedaży

Projektanci Kariery Opole
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie doradztwa personalnego oraz szkoleniowego wsparcia przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dekady. Jesteśmy agencją doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9748.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Opole, woj. opolskie

OBOWIĄZKI

·       sprzedaż usług szkoleniowych i doradczych

·       wsparcie realizacji usług leasingu pracowniczego

·       prowadzenie bazy danych klientów

·       telefoniczna i bezpośrednia obsługa klientów indywidualnych oraz biznesowych

·       zbieranie danych dotyczących potrzeb szkoleniowych

WYMAGANIA

·       doświadczenie na podobnym stanowisku

·       łatwość w nawiązywaniu kontaktów i wysokie zdolności interpersonalne

·       bardzo dobrą organizację czasu pracy

·       umiejętność pracy w zespole

·       czynne prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY

·       stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z dodatkowym systemem premiowym

·       możliwości rozwoju w szybko rosnącej firmie

·       telefon służbowy i dostęp do firmowego samochodu

·       udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje

·       pracę w przyjaznej atmosferze, w zgranym zespole

·       wsparcie współpracowników w adaptacji

·       udział w cyklicznych spotkaniach dla zespołu (imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne, wspólne wyjścia na wydarzenia kulturalne)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adresrekrutacje@projektancikariery.plz dopiskiem „specjalista ds. sprzedaży”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Kandydatom zapewniamy poufność, możliwość kontaktu w dogodnych godzinach, informację zwrotną na temat przebiegu rekrutacji oraz jasny i przejrzysty proces rekrutacji.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji:

tel.+48782 106 874,mail:rekrutacje@projektancikariery.pl

Prosimy dopisz w swojej aplikacji klauzulę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez firmę Projektanci Kariery Dawid Seifert z siedzibą w Opolu przy ul. Drzymały 20/1 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Przyjmuję także do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do kontroli oraz przetwarzania tych danych, w tym także prawo do ich poprawiania.”