SUPERIOR LOGISTICS
Kraków Transport / Spedycja / Logistyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 grudnia 2022. Zobacz aktualne

Specjalista ds. Sprzedaży

Rekrutacja zdalna
SUPERIOR LOGISTICS Kraków
5000 - 8500zł
Praca
Umowa B2B

Superior Logistics to duża, prężnie rozwijająca się firma, działająca na rynku logistyki transportowej zarówno na terenie Europy jak i Stanów Zjednoczonych. W związku z rozbudową, poszukujemy do swojego przyjaznego zespołu ambitnego Specjalista ds. Sprzedaży, który nie boje się zmierzyć z nowymi wyzwaniami.

Jeżeli szukasz rozwoju kariery, nowego ciekawego doświadczenia w międzynarodowym środowisku, lubisz komunikację z ludźmi i jesteś spragniony nowej wiedzy, chcesz poznać kulturę USA i poprawić swoją znajomość języka angielskiego – dołącz do Nas!

Wymagania:

  • Masz bardzo dobrą znajomość języka Angielskiego na poziomie min B2+
  • Wielozadaniowość nie stanowi dla ciebie problemu
  • Cechują Cię komunikacyjność oraz bezkonfliktowość
  • Jesteś stanowczy oraz pragniesz rozwoju
  • Nie potrzebujemy doświadczenia

Obowiązki:

  • Generowanie bazy klientów
  • Komunikacja z klientami zarówno z "ciepłej" jak i "zimnej" bazy
  • Informowanie klientów odnośnie nowych produktów
  • Prowadzenie negocjacji z potencjalnymi klientami
  • Koordynacja działań sprzedażowych z kampaniami marketingowymi
  • Przygotowanie raportów

Oferujemy:

  • Płaska struktura organizacyjna
  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego
  • Imprezy firmowe, obchody świąt, zajęcia integracyjne
  • Przyjazne i wspierające środowisko, młody zespół
  • Harmonogram pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00-00:00 w nowoczesnym, przytulnym i komfortowym biurze
  • W pełni płatne szkolenia
  • Codzienny poczęstunek, świeże owoce, pyszna kawa i herbata;
  • Przyjazną atmosferę i imprezy firmowe;
  • Pozytywne nastawienie na inicjatywy i pomysły.