Specjalista ds. sprzedaży

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 lipca 2020. Sprawdź aktualne oferty.
Praca
nie podano
Kraków

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów polskich i zagranicznych
  • obsługa dotychczasowych klientów firmy
  • wzmacnianie pozycji firmy na rynku
  • negocjacje z klientem, opracowywanie ofert, przygotowywanie dokumentacji produktów
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży
  • kreatywność, samodzielność oraz skuteczność w osiąganiu założonych celów
  • umiejętność pracy z klientem
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • komunikatywność i umiejętność efektywnej pracy w międzynarodowym zespole

Mile widziane:

  • doświadczenie firmie IT, tworzącej i sprzedającej oprogramowania
  • znajomość oprogramowania CAD/CAM

Oferujemy:

  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilny system wynagradzania: stałe wynagrodzenie podstawowe uzależnione od posiadanej wiedzy i doświadczenia + prowizje od sprzedaży
  • narzędzia pracy wspierające wykonywanie powierzonych zadań (w tym samochód służbowy, laptop, telefon służbowy)
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturze firmy oraz stałego podnoszenia własnych kwalifikacji
  • program szkoleń wewnętrznych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • komfortowe biuro w Krakowie w atrakcyjnej lokalizacji
  • owocowy wtorek i pyszną kawę :)