Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 listopada 2021. Zobacz aktualne

Specjalista ds. sprzedaży

Tobea Gdańsk
2400 - 3600zł
Praca
Umowa o pracę, umowa zlecenie

Tobea, agencja zatrudnienia o nr 12139, dla swojego klienta- Studia Psychologicznego Joanny Węglarz, w związku z rozwojem firmy, szuka Specjalisty ds. sprzedaży. Studio Psychologiczne Joanny Węglarz wspiera w rozwoju i podnoszeniu kompetencji specjalistów pracujących z dziećmi. Prowadzi praktyczne szkolenia dla nauczycieli, psychologów i terapeutów. Odwiedź stronę https://www.studiopsychologiczne.com i dowiedz się więcej.

Numer ref. Sds.S/Gdynia

Miejsce pracy: Gdynia

Jesteś na początku ścieżki zawodowej?

Szukasz miejsca, które pomoże Ci rozwinąć skrzydła w pracy z klientem?

Zależy Ci na dobrej współpracy we wspierającym środowisku?

Nie chcesz wciskać rozmówcom zbędnych produktów, ale budować dobre relacje i odpowiadać na potrzeby klientów.

Sprawdź, czy szukamy właśnie Ciebie:

  • chcesz pracować z klientami, lubisz prowadzić rozmowy przez telefon,
  • łatwo nawiązujesz relacje,
  • umiesz słuchać, nie chcesz by Twój kontakt z klientem ograniczał się do odczytywania skryptów rozmowy,
  • chcesz się uczyć i rozwijać, masz gotowość do szybkiego przyswajania wiedzy,
  • cechuje Cię odpowiedzialność, dobra organizacja pracy własnej i skrupulatność,
  • masz pozytywne nastawienie i chcesz pracować z ludźmi, którzy mają podobnie.

 Nie wymagamy doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta, ale będzie ono dla nas dodatkowym atutem.

Główne zadania na stanowisku:

  • kontakt telefoniczny z osobami odpowiedzialnymi za budżet szkoleniowy w szkołach, z wykorzystaniem z naszej bazy danych,
  • wprowadzanie notatek z rozmów do systemu,
  • przesyłanie ofert współpracy,
  • terminowy kontakt follow-up,
  • obsługa telefoniczna i mailowa klientów Studia Psychologicznego.

Co oferujemy?

  • stałą współpracę w niepełnym wymiarze godzin- między 1/2 a 3/4 etatu, z czasem możliwy pełen etat,
  • preferowaną przez Ciebie formę umowy współpracy (umowa zlecenie, UoP),
  • wynagrodzenie w wysokości 30 zł brutto/h,
  • pełne wsparcie we wdrożeniu do pracy,
  • współpracę w zgranym i życzliwym zespole,
  • codzienny bezpośredni kontakt ze współpracownikami, praca stacjonarna w biurze firmy w Gdyni.

Brzmi dobrze? Zaaplikuj!