CCIG Group Sp. z o.o.
Częstochowa Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 sierpnia 2021. Zobacz aktualne

Specjalista ds. sprzedaży

CCIG Group Sp. z o.o. Częstochowa
Nie podano
Praca dodatkowa, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Od lat zajmujemy się obsługą klienta. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do CCIG masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Zadania

• sprzedaż i promowanie naszej oferty wśród klientów

• budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

• obsługa klientów zgodnie ze standardami

• edukowanie klientów z zakresu nowych technologii

• stałe uaktualnianie wiedzy o ofertach oraz rynku telekomunikacyjnym

Pasujesz do nas, jeżeli

• potrafisz słuchać i reagować na potrzeby klientów

• chcesz być doradcą i opiekunem klientów

• interesujesz się nowymi technologiami

• działasz skutecznie, z pasją i dynamizmem

• posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów - mile widziane

Mamy dla Ciebie

• atrakcyjny system motywacyjny

• strefę relaksu

• realne wyzwania na co dzień

• nowe znajomości i przyjaźnie na lata

• nowoczesne środowisko pracy

• rekrutacje wewnętrzne

• programy rozwojowe i systemy szkoleń

Zainteresowany ?! Prześlij Swoje CV !!!