CCIG Group Sp. z o.o.
Wrocław Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 sierpnia 2021. Zobacz aktualne

Specjalista ds. SEO

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Wrocław
Nie podano
Praca
Umowa B2B

Wierzymy, że każdy z nas jest wartościowy, szukamy ludzi z osobowością. Uważamy, że łączy nas to, co nas różni, dlatego nasz zespół tworzą osoby, które chcą i potrafią być sobą. Jesteśmy przekonani, że to właśnie dzięki połączeniu wszystkich naszych odmienności nadajemy CCIG niepowtarzalny charakter.

Zadania:

  • planowanie i optymalizacja treści tworzonych pod kątem SEO, pozycjonowanie stron internetowych spółek wchodzących w skład Grupy,
  • monitoring wskaźników rynkowych i wyników pozycjonowania,
  • samodzielne prowadzenie działań SEO, zwiększanie zasięgu organicznego,
  • budowanie długofalowych planów działań SEO,
  • analiza statystyk Google Analytics,
  • kreowanie i prowadzenie działań link-buildingowych, wykorzystywanie różnych kanałów zwiększenia pozycjonowania strony firmowej,
  • koordynacja działań podejmowanych przez różne działy pod kątem ich wpływu na SEO, koordynacja i przygotowanie artykułów i materiałów na stronę internetową,
  • przygotowywanie raportów dot. SEO oraz podejmowanie działań optymalizacyjnych.

Oczekujemy:

  • praktycznej wiedzy pod kątem SEO,
  • min. 2 lat doświadczenia w agencji zajmującej się działaniami SEO dla dużych, rozpoznawalnych marek,
  • bardzo dobrej znajomości Google Analytics,
  • znajomość algorytmów wyszukiwarek internetowych, zaawansowanej wiedzy z zakresu działania wyszukiwarki Google i technik pozycjonowania oraz optymalizacji stron,
  • bardzo dobrej znajomości arkuszy kalkulacyjnych (Microsoft Excel lub Arkuszy Google),
  • umiejętności wyciągania wniosków z kampanii Google Ads na potrzeby SEO,
  • znajomość aktualnych trendów, oraz popularnych narzędzi w SEO,
  • kreatywności, umiejętności analizy danych, wysokiej kultury osobistej, umiejętności współpracy i budowania relacji, samodzielności i elastyczności.

Mile widziane:

  • znajomość HTML, WordPress, Google Tag Manager, Google Search Console, Senuto,
  • doświadczenie w SEO na rynkach zagranicznych.

Oferujemy:

  • możliwość długoterminowej współpracy i rozwoju w największym call center w Polsce,
  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w centrum wrocławskiego rynku,
  • pyszną kawę i świetną atmosferę!