Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 stycznia 2021. Zobacz aktualne

Specjalista ds. Rozwoju Biznesu (Praca zdalna)

Rekrutacja zdalna
Realito Katowice
Nie podano
Praca dodatkowa, Praktyki
Umowa zlecenie

Jesteśmy małym zespołem przedsiębiorców budującym pierwszy w Polsce rynek dla inwestycji w nieruchomości z przeznaczeniem na wynajem. Obecnie powiększamy nasz zespół i poszukujemy Specjalisty ds. Rozwoju Biznesu, który pomoże nam w naszej podróży.

Idealny kandydat to zmotywowana, zorganizowana i kreatywna osoba, która chętnie przyjmuje wyzwania związane z pozyskiwaniem i rozwojem nowego biznesu poprzez działania sprzedażowe. Będziesz budować relacje z kluczowymi klientami, identyfikować możliwości biznesowe i zawierać transakcje biznesowe, zachowując rozległą wiedzę o aktualnych warunkach rynkowych.

Obowiązki

  • Pielęgnacja relacji biznesowych z kluczowymi klientami
  • Aktywna identyfikacja nowe możliwości i dostarczanie klientom innowacyjnych rozwiązań
  • Opracowywanie strategii rynkowych
  • Tworzenie list potencjalnych klientów

Kwalifikacje

  • Licencjat lub równoważne doświadczenie w biznesie lub dziedzinie pokrewnej
  • Doskonałe pisemne i werbalne umiejętności komunikacyjne
  • Biegła znajomość języka polskiego i konwersacyjny poziom języka angielskiego

Zapewniamy

  • Praca z małym zespołem ambitnych kolegów technicznych i biznesowych
  • Praca w niepełnym wymiarze godzin z możliwością podjęcia pracy w pełnym wymiarze w najbliższej przyszłości
  • Praca całkowicie zdalna