Green Cell
Kraków Internet / e-Commerce
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 listopada 2020. Zobacz aktualne

Specjalista ds. Rekrutacji/ Rekruter

Green Cell Kraków
Nie podano
Praca

Rozwijaj z nami świat zrównoważonej energii!

Każdego dnia dbamy, żeby Twoje urządzenia mobilne były pełne świeżej energii. Projektujemy elektronikę użytkową kierowani potrzebami klientów. Co druga bateria do laptopa kupiona w Polsce pochodzi od nas. Z naszych produktów korzystają klienci na całym świecie. Jesteśmy liderem na rynku magazynowania energii. W CSG S.A. poprzez nasze marki: Green Cell, Świat Baterii, Battery Empire i RDY, napędzamy rewolucję w elektromobilności.

 

Będziesz zajmować się:
  • kompleksowym prowadzeniem projektów rekrutacyjnych od początku do końca – w CSG S.A zatrudniamy TYLKO najlepszych!
  • pozyskiwaniem kandydatów, wykorzystując zaawansowane umiejętności rekrutacyjne jednocześnie wprowadzając nowe sposoby na przyciąganie talentów (w tym direct search)
  • utrzymywaniem relacji z wykwalifikowanymi kandydatami oraz budowaniem bazy dla przyszłych potrzeb rekrutacyjnych
  • współtworzeniem wizerunku pracodawcy oraz dbaniem o candidate experience
Aplikuj, jeśli:
  • masz 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych end2end
  • potrafisz aktywnie wyszukiwać wartościowych kandydatów wykorzystując do tego direct search oraz inne, kreatywne techniki oraz narzędzia
  • zależy Ci na budowaniu wygrywającego zespołu i chcesz mieć realny wpływ na to, jacy ludzie pracują w organizacji
  • jesteś silnie zorientowany na cel, a jakość jest dla Ciebie najważniejsza
  • możesz pochwalić się sukcesami w realizacji niestandardowych projektów rekrutacyjnych
  • płynnie posługujesz się językiem angielskim
  • cechuje Cię proaktywna postawa i konsekwencji w realizowaniu zadań
Co dla Ciebie przygotowaliśmy?
  • umowę o pracę lub B2B,
  • wyzwania, ciekawe zadania, szeroki wachlarz technologii,
  • możliwość udziału w innowacyjnych projektach i szansę szybkiego wykazania swoich umiejętności,
  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
  • prywatną opiekę medyczną, MultiSport, ubezpieczenie na życie (dofinansowanie).

Podobne oferty

Nokia
Wrocław
Nie podano
Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
Polityka cookies | Polityka prywatności | Zamknij