nazwa.pl
Kraków IT
Dodaj opinię
Czy to Twoja firma? Przejmij profil
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 marca 2021. Zobacz aktualne

Specjalista ds. Rekrutacji i Employer Brandingu

nazwa.pl Kraków
Nie podano
Praca
JAKO LIDER TECHNOLOGICZNY OFERUJEMY:
  • pełną wyzwań praca w przyjaznej atmosferze
  • wdrożenie do pracy poprzez szkolenia
  • wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników
  • stałe podnoszenie kompetencji poprzez udział w coachingach, szkoleniach i projektach z obszaru miękkiego HR
  • możliwość awansu wewnętrznego i/lub udział w rekrutacjach wewnętrznych
  • umowę o pracę (lub inna forma współpracy według preferencji)
  • pakiet atrakcyjnych benefitów i zniżki na usługi nazwa.pl (m.in. pakiet startowy, ubezpieczenie medyczne, multisport, budżet rozwojowy, cykliczne niespodzianki, imprezy integracyjne itp.)
  • komfortowe biuro w Krakowie i/lub możliwość pracy zdalnej
  • PROFIL KANDYDATA:
  • posiadasz min. 2 letnie doświadczenie w samodzielnie prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w obszarze IT
  • potrafisz prowadzić efektywne działania direct / executive search
  • z łatwością docierasz i pozyskujesz biernych kandydatów
  • znasz specyfikę i trendy rynku rekrutacyjnego
  • dbasz o pozytywny candidate experience
  • jesteś osobą samodzielną i nastawioną na efekty swojej pracy
  • chętnie wychodzisz z inicjatywą i stale poszukujesz nowych rozwiązań
  • potrafisz pracować w zespole i dzielić się wiedzą
  • cechuje Cię profesjonalizm, pozytywne nastawienie oraz dobra organizacja pracy
  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodna komunikację
  • ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI:
  • koordynacja i kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacji na stanowiska niższego, średniego i wyższego szczebla (badanie potrzeb rekrutacyjnych, redagowanie i publikacja ogłoszeń, spotkania z kandydatami, negocjacje warunków, dopełnianie formalności z nowym pracownikiem)
  • współtworzenie i realizacja zadań z zakresu Employer Brandingu
  • wsparcie we wdrażaniu inicjatyw rozwojowych i projektów z obszaru miękkiego HR
  • opracowywanie analiz i raportów z prowadzonych działań