BusinessFace
Warszawa Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 listopada 2021. Zobacz aktualne

Specjalista ds. Rekrutacji

BusinessFace Warszawa
Nie podano
Praca

Głównym celem Businessface jest dostarczanie Partnerom najwyższej jakości rozwiązań w oparciu o właściwie dobrane zasoby ludzkie, dlatego stawiamy na ludzi i dbamy o naszych Pracowników, wspierając i inwestując w ich rozwój.  W związku z rozwojem firmy prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji

Zadania:

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych e2e,
  • Dbanie o procesy z zakresu działań EB,
  • Dbanie o pozytywny Candidate Experience
  • Samodzielny dobór technik i źródeł rekrutacji najbardziej dostosowanych do profilu kandydata
  • Szukanie rozwiązań i usprawnień.
  • Współpraca i budowanie dobrych relacji z managerami wewnątrz organizacji.
  • Udział w projektach HR i wewnętrznych spółki.

Profil poszukiwanego kandydata:

  • masz min. 1 rok doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • posiadasz znajomość kanałów pozyskiwania kandydatów
  • wiesz, jak ważna jest odpowiedzialność za prowadzone projekty
  • potrafisz koordynować kilka projektów jednocześnie
  • Twoje mocne strony to: samodzielność, inicjatywa, sprawna komunikacja, duża otwartość i kreatywność
  • Cechuje Cie doskonała organizacja pracy oraz komunikatywność.
  • Posiadasz praktyczną znajomość obsługi pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint).
  • posiadasz wykształcenie wyższe

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę od początku zatrudnienia.
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe).
  • Otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwości rozwojowe.
  • Komfortowe biuro w jednej z piękniejszych lokalizacji w Warszawie (dużo zieleni) z pyszną kawą 😊

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.